Nazwa forum

Opis forum


#31 2013-01-06 20:26:49

gerbera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Do BedeSłuchałGłośnoMuzyki. Zachowuje się Pan niżej krytyki. Co Pan ma do starszych ludzi. To co mają sie poddać eutanazji bo Pan chce szaleć w bloku mieszkalnym? W czym oni Panu przeszkadzają? To właśnie oni potrafią uszanowac porządek i pracę innych ludzi. Pan będzie też kiedfyś stary a może nie??????????????

Offline

 

#32 2013-01-06 21:15:35

BedeSłuchałGłośnoMuzyki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-31
Posty: 19
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Pani Gerbero, proponuje przeczytać raz jeszcze co napisałem. Określenie ,,dom starców,, nie tyczyło się absolutnie ludzi starszych tylko tego co tu nie którzy chcą z tego bloku zrobić. Równie dobrze mogłem napisać ,, strefa ciszy ,,. Summa summarum chodziło o to, że jedna impreza a już szum. A druga sprawa, która mnie kieruje do takiego pisania to sprawa pomieszczenia hobby, bo już to widzę - afera o jakąś tam impreze a co dopiero będzie z hobby ..

Offline

 

#33 2013-01-07 19:31:51

Shadow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Jakoś Wszyscy nie przebierają w słowach , i zawsze ktoś poczuje się dotknięty.

A gwoli przypomnienia dla samarytanin mamy sąsiadkę 80-90 lat i brak kolejek do pomocy chociażby w kupnie chleba, a tak górnolotnie Wszyscy martwią się o starszych……….

Offline

 

#34 2013-01-07 19:47:02

kzlota25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

to zamiast imprezować na balkonie do późnych godzin nocnych  kup pan chleb sąsiadce

Offline

 

#35 2013-01-07 19:57:57

Shadow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

kzlota25 napisał:

to zamiast imprezować na balkonie do późnych godzin nocnych  kup pan chleb sąsiadce

Proszę się nie martwić o mój poziom empatii. A dla uściślenia nie imprezuję na balkonie……..

Offline

 

#36 2013-01-11 08:32:19

Joker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

"Wiesiek mi mówił że chce zrobić wesele na tak około 40 osób, winda będzie jeździć cały czas bo będzie przecież trzeba dowozić i podgrzewać jedzenie no i do ubikacji też trzeba, chyba że ktoś nie zdąży to wtedy za winkiel w którejś piwnicy. Musimy też tam wyznaczyć miejsce do palenia bo gdzie ludzie będą biegać na podwórko? Jak ktoś źle się poczuje to trudno jak wyschnie to się zeskrobie... Może też szkła się trochę pobić ale co tam, szczęść boże młodej parze! No i trzeba pamiętać że będą poprawiny. Wiesiek mówił, też o małym zebraniu, tzn. siostrzeniec potrzebuje sali dla swego zespołu taki tam heavy metalowy zespół. Od czasu do czasu też pojawią się ich fani tacy tam mówi o nich długowłosi, ale mówi żeby ich się nie bać, bo oni od czasu do czasu tylko np spluną bo tak mają po wisienkach. Po za tym to bardzo kulturalni młodzi ludzie a co im ma przeszkadzać w drodze do kariery niech rozwijają swój talent. Dlatego też Wiesiek prosił zapytać na forum czy komuś to będzie przeszkadzać, kto za a kto przeciw. Bo po weselu póki czegoś mądrego ludziska nie wymyślą to będzie puste stało a co ma się marnować..."
Ludzie nie wymyślajcie głupot, bo może jeszcze zrobi się z tego PROJETK X. Czekam na konkrety o tej siłowni, bilardzie czy czymś tam innym. Zrobić ustalić zasady korzystania kto jak i kiedy i po sprawie.
Pozdrawiam,

Ostatnio edytowany przez Joker (2013-01-11 09:29:44)

Offline

 

#37 2013-01-11 14:51:18

Ferdynand (konstruktor)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Joker napisał:

"Wiesiek mi mówił że chce zrobić wesele na tak około 40 osób, winda będzie jeździć cały czas bo będzie przecież trzeba dowozić i podgrzewać jedzenie no i do ubikacji też trzeba, chyba że ktoś nie zdąży to wtedy za winkiel w którejś piwnicy. Musimy też tam wyznaczyć miejsce do palenia bo gdzie ludzie będą biegać na podwórko? Jak ktoś źle się poczuje to trudno jak wyschnie to się zeskrobie... Może też szkła się trochę pobić ale co tam, szczęść boże młodej parze! No i trzeba pamiętać że będą poprawiny. Wiesiek mówił, też o małym zebraniu, tzn. siostrzeniec potrzebuje sali dla swego zespołu taki tam heavy metalowy zespół. Od czasu do czasu też pojawią się ich fani tacy tam mówi o nich długowłosi, ale mówi żeby ich się nie bać, bo oni od czasu do czasu tylko np spluną bo tak mają po wisienkach. Po za tym to bardzo kulturalni młodzi ludzie a co im ma przeszkadzać w drodze do kariery niech rozwijają swój talent. Dlatego też Wiesiek prosił zapytać na forum czy komuś to będzie przeszkadzać, kto za a kto przeciw. Bo po weselu póki czegoś mądrego ludziska nie wymyślą to będzie puste stało a co ma się marnować..."
Ludzie nie wymyślajcie głupot, bo może jeszcze zrobi się z tego PROJETK X. Czekam na konkrety o tej siłowni, bilardzie czy czymś tam innym. Zrobić ustalić zasady korzystania kto jak i kiedy i po sprawie.
Pozdrawiam,

Joker obudziles się czy dopiero internet podlaczyli? jak czytałem te twoje głupoty to.... szkoda pisać nawet. pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez Ferdynand (konstruktor) (2013-01-11 14:51:40)

Offline

 

#38 2013-01-11 17:58:46

gerbera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Joker napisał:

"Wiesiek mi mówił że chce zrobić wesele na tak około 40 osób, winda będzie jeździć cały czas bo będzie przecież trzeba dowozić i podgrzewać jedzenie no i do ubikacji też trzeba, chyba że ktoś nie zdąży to wtedy za winkiel w którejś piwnicy. Musimy też tam wyznaczyć miejsce do palenia bo gdzie ludzie będą biegać na podwórko? Jak ktoś źle się poczuje to trudno jak wyschnie to się zeskrobie... Może też szkła się trochę pobić ale co tam, szczęść boże młodej parze! No i trzeba pamiętać że będą poprawiny. Wiesiek mówił, też o małym zebraniu, tzn. siostrzeniec potrzebuje sali dla swego zespołu taki tam heavy metalowy zespół. Od czasu do czasu też pojawią się ich fani tacy tam mówi o nich długowłosi, ale mówi żeby ich się nie bać, bo oni od czasu do czasu tylko np spluną bo tak mają po wisienkach. Po za tym to bardzo kulturalni młodzi ludzie a co im ma przeszkadzać w drodze do kariery niech rozwijają swój talent. Dlatego też Wiesiek prosił zapytać na forum czy komuś to będzie przeszkadzać, kto za a kto przeciw. Bo po weselu póki czegoś mądrego ludziska nie wymyślą to będzie puste stało a co ma się marnować..."
Ludzie nie wymyślajcie głupot, bo może jeszcze zrobi się z tego PROJETK X. Czekam na konkrety o tej siłowni, bilardzie czy czymś tam innym. Zrobić ustalić zasady korzystania kto jak i kiedy i po sprawie.
Pozdrawiam,

A MNIE SIE PODOBA !!!!!!!!!!!!TO FAJNA DRWINA Z EWENTUALNEGO ZACHOWANIA NASZYCH KOCHANYCH SĄSIADÓW.

Offline

 

#39 2013-01-11 21:21:27

papiml

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Z tego wszystkiego chyba można wyciągnąć jeden wniosek "cisza i spokój jak w klasztorze".
Śmiech na sali ! P.S. Niedługo będę wyprawiać urodziny, i będzie głośno, chyba trzeba założyć nowy wątek z ogłoszeniami o zbliżających się imprezach

Offline

 

#40 2013-01-12 08:26:00

Joker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Ferdynand (konstruktor) napisał:

Joker napisał:

"Wiesiek mi mówił że chce zrobić wesele na tak około 40 osób, winda będzie jeździć cały czas bo będzie przecież trzeba dowozić i podgrzewać jedzenie no i do ubikacji też trzeba, chyba że ktoś nie zdąży to wtedy za winkiel w którejś piwnicy. Musimy też tam wyznaczyć miejsce do palenia bo gdzie ludzie będą biegać na podwórko? Jak ktoś źle się poczuje to trudno jak wyschnie to się zeskrobie... Może też szkła się trochę pobić ale co tam, szczęść boże młodej parze! No i trzeba pamiętać że będą poprawiny. Wiesiek mówił, też o małym zebraniu, tzn. siostrzeniec potrzebuje sali dla swego zespołu taki tam heavy metalowy zespół. Od czasu do czasu też pojawią się ich fani tacy tam mówi o nich długowłosi, ale mówi żeby ich się nie bać, bo oni od czasu do czasu tylko np spluną bo tak mają po wisienkach. Po za tym to bardzo kulturalni młodzi ludzie a co im ma przeszkadzać w drodze do kariery niech rozwijają swój talent. Dlatego też Wiesiek prosił zapytać na forum czy komuś to będzie przeszkadzać, kto za a kto przeciw. Bo po weselu póki czegoś mądrego ludziska nie wymyślą to będzie puste stało a co ma się marnować..."
Ludzie nie wymyślajcie głupot, bo może jeszcze zrobi się z tego PROJETK X. Czekam na konkrety o tej siłowni, bilardzie czy czymś tam innym. Zrobić ustalić zasady korzystania kto jak i kiedy i po sprawie.
Pozdrawiam,

Joker obudziles się czy dopiero internet podlaczyli? jak czytałem te twoje głupoty to.... szkoda pisać nawet. pozdrowienia

Why so serious? Jeżeli nie rozumiesz ironii to... żal. Ja nie mam nic przeciwko i czy to będzie nawet tak jak pisałem "wesele" ale w odpowiedni sposób zorganizowane w tym powiadomieni sąsiedzi o tak dużej bibce to OK niech robi. Tylko nie chce być postawiony przed faktem dokonanym np mijając w klatce rozbawionych palących i pijących imprezowiczów akurat oddających swoje potrzeby naturalne np w windzie. Nie mówię o klasztorze bo bilard, siłownia itp. nie dały by się we znaki tak jak impreza na 20-30 osób.
Jeżeli część osób uważa, że to nic złego tego typu imprez to mówię, że było zamieszkać na starówce nad klubem nocnym i mieli by imprezę co wieczór z całymi jej atrakcjami.
A sprawę znam od samego początku tylko nie muszę od razu lecieć z tym na forum i żalić się. Sąsiad źle podszedł do sprawy źle zorganizował i sam sobie zaszkodził.

PS. Zgłaszam imprezę, za ewentualne hałasy z góry przepraszam.
Pozdrawiam,

Ostatnio edytowany przez Joker (2013-01-12 08:29:41)

Offline

 

#41 2013-01-12 09:10:09

papiml

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Joker, na które piętro mam wpaść na drinka

Offline

 

#42 2013-01-12 09:57:30

gerbera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Dyskusje czy można zrobić imprezę czy nie mijają się z celem. Zarówno w naszym kraju jak i naszym bloku obowiązują przepisy przestrzegania ciszy od godziny 22.00 do 6.00 rano. Nikt nie zabroni robić nikomu imprezy jeżeli to się nie przenosi poza granice naszego mieszkania. Jeśli nawet części sąsiadom to nie przeszkadza to jest grupa innych dla których jest to nie do przyjęcia. Jesli któryś    z nich zadzwoni na policję to jak wszyscy wiemy można skończyć w Sądzie grodzkim, a wiem co mówię.
Jesli ktoś chce zrobić imprezę w naszym hobby to należałoby uzyskać akceptację innych sąsiadów gdyż wszyscy jestesmy współwałścicielami tego pomieszczenia poza tym dlatego w przypadku ewentualnych zniszczeń pociągnąc do odpowiedzialności.
Pamiętajmy że nasz budynek jest koszmarnie akustyczny i bardzo przenosi wszystkie odgłosy a tu mieszkaja rodziny z dziećmi.

Offline

 

#43 2013-01-12 11:30:15

BedeSłuchałGłośnoMuzyki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-31
Posty: 19
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

Dobra Panowie i Panie z Alternatywy 4, widze i tak każdy gra pod siebie Sądami już tu straszą, także olać to forum i robić swoje. Chcesz imprezy to ją robisz bo najwyżej to skończysz na tym ,,forum,, hehehe

P.S. powyższe dotyczy imprezy w domu a nie hobby.

Ostatnio edytowany przez BedeSłuchałGłośnoMuzyki (2013-01-12 11:37:16)

Offline

 

#44 2013-01-12 11:52:48

kzlota25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

"Oczywiście niech każdy robi co chce" - to długo tu nie pomieszkamy w normalnych warunkach. Z resztą nie ma o czym gadać , bo nie ma z kim.
Jak widać spokojni ludzie nie mają szans przebicia z imprezowiczami , którzy mają olewający sposób traktowania otoczenia.
Najlepiej nas zignorować i olać - BRAWO za postawę.

Offline

 

#45 2013-01-12 12:05:34

BedeSłuchałGłośnoMuzyki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-31
Posty: 19
Punktów :   

Re: ŻADNYCH IMPREZ

kzlota25 napisał:

"Oczywiście niech każdy robi co chce" - to długo tu nie pomieszkamy w normalnych warunkach. Z resztą nie ma o czym gadać , bo nie ma z kim.
Jak widać spokojni ludzie nie mają szans przebicia z imprezowiczami , którzy mają olewający sposób traktowania otoczenia.
Najlepiej nas zignorować i olać - BRAWO za postawę.

A czy Ty przeczytałaś forum od początku ? Nie widzisz, że każdy pomysł jest tutaj torpedowany ? Nie dziw się więc, że zaczynam podchodzić olewająco do tego co tu nie którzy wypisują. Dlatego powtarzam - róbcie co chcecie w waszych domach tylko pamiętajcie, że są granice. Ja tam robie to samo.
Napisałaś cytuje: ,, Jak widać spokojni ludzie nie mają szans przebicia z imprezowiczami,, kurwa! jakimi imprezowiczami ? Ile tu mieszkamy ? rok ? jedna impreza u kogoś tam i afera ? śmiech na sali.

Też się 7 razy już ugryzłaś w język aby tutaj napisać co się o tym myśli ? Tak ? To dobrze bo ja 17 ..

Ostatnio edytowany przez BedeSłuchałGłośnoMuzyki (2013-01-12 12:06:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkoszatniczka cena operacja zaćmy warszawa skandia produkty