Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-09-10 13:23:12

gerbera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Wybór nowego administratora i zarządu.

Poniewaz ostatnie zebranie zakończyło się zbyt emocjonalnie proponuje na spokojnie na forum przedyskutować te kwestie.  Czy wybór na powrót Kormorana jest dobrym pomysłem w sytuacji gdy również pierwotnie zostali powołani przez MDC a nie przez nas czyli Wspólnotę.

Offline

 

#2 2013-09-10 16:56:12

lenka

Gość

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Wybieranie dziś nowego administratora mija się z celem. Ok, facet nawalił, ale jaką mamy pewność że nowy w bardziej "subtelny" sposób nie będzie wyprowadzał naszych pieniędzy. Słyszy się o tym na każdym kroku jacy są zarządzający budynkami. Może nawet byśmy dostali lepsze warunki finansowe, choć wiadomo, że za darmo to nic się nie da zrobić, jak to z resztą było w Kormoranie. Obecny administrator jak to zostało powiedziane g* może, i nie we wszystkich sprawach jest winny, bo wiadomo, z jednej strony MDC, z drugiej opieszałe urzędy. Nowy administrator zanim ogarnie wszystko to kilka miesięcy minie, a też nie wiadomo czy będzie chciał nam w czymkolwiek pomóc, a czas płynie. Został nam rok na gwarancje i zostaniemy z niczym.

 

#3 2013-09-11 23:05:59

MiMi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Uważam, że Lenka ma rację. Powinniśmy zachować dotychczasowego administratora co najmniej do najbliższego zebrania rocznego w marcu. Niech się facet wykaże. Może sytuacja w jakiej się znalazł będzie działać na naszą korzyść. Również zarządca powinien zostać do końca, aż się wywiąże z obietnic.
A na marginesie, czy ktoś się orientuje kiedy będa wykonane naprawy gwarancyjne? Ja mam popękane ściany.

Offline

 

#4 2013-09-12 13:45:04

lenka

Gość

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Ściany będą naprawiane dopiero po 3 roku (lub po 3 przegladzie- tego dokładnie nie pamiętam), tak mi powiedziano przy pierwszym przeglądzie. Co roku będą sprawdzać ściany, bo budynek pracuje i dlatego tak od razu tego nie naprawiają.

 

#5 2013-09-25 17:45:30

MiMi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Czas ucieka, niedługo kolejne spotkanie naszej wspólnoty. Czy mamy jakieś pomysły na wybór administratora i zarządu, czy tez pozostaniemy przy dotychczasowym?

Offline

 

#6 2013-10-05 12:30:28

mroziakowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Witam!
ja sądzę, że nad wyborem nowego administratora należy się zastanowić porównując oferty, ale nie tylko pod względem najniższej ceny - ci najtańsi, za przeproszeniem, g*** zrobili. Powrotu do  Kormorana nie wykluczałabym, ale jedynie po zdaniu przez nich zaległego sprawozdania!
Jeśli chodzi o "Pro domus" to mam dwa przemyślenia: po pierwsze, facet powinien zostać politykiem, bo tak pięknie przemawiał i obiecywał nie wiadomo co, że mu uwierzyłam, a nic tak naprawdę nie zrobił. Jeśli się umawiamy na załatwienie sprawy np. ciśnienia wody to nie poprzestaje się na wysłaniu pisma, powinien już dawno dać nam jakąś odpowiedź, chociażby, że nie da się z tym zrobić, ale powinien najpierw poruszyć niebo i ziemię!Po drugie: zastanawiam się czy wersja z nieuczciwą księgową to prawda - historia jest bardzo prawdopodobna, ale czy prawdziwa???

Offline

 

#7 2013-10-20 19:56:52

lenka

Gość

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Czy mógłby ktoś przypomnieć na którą jutro jest zebranie, wszystkie ogłoszenia ktoś usunął. Czyżby komuś zależało, by ludzie zapomnieli, czy może zostało odwołane?

 

#8 2013-10-20 23:17:55

Ikar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-15
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Chyba 18.30 ale niech ktoś mnie  poprawi jeżeli się mylę

Offline

 

#9 2013-10-22 19:30:28

Bokser

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

witam czy moglby mi ktos strescic przebieg zebrania? niestety nie zdazylem

Offline

 

#10 2013-10-23 22:19:21

slay

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Witam, zebranie ciekawe jak zawsze. Tym razem sa efekty w postaci nowego zarzadu. Kolejne zaplanowane na przyszly tydzien. Mam prosbe do wszystkich o traktowanie nowego zarzadu jako naszych przedstawicieli a nie pracownikow. Robia to za darmo i nie widzialem, zeby pchali sie tam na siłę. Nie wiem czy o takich i innych rzeczach mozna pisac na forum, dlatego bylbym wdzieczny za interpretacje. sorry za polskie znaki ale z telefonu to jakas masakra

Offline

 

#11 2013-11-15 07:58:16

lenka

Gość

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Czy informacja pozostawiona nam w skrzynkach jest potwierdzona i prawdziwa? Dlaczego pod tymi wiadomościami się nikt nigdy nie raczy podpisać? Same anonimy. A jeśli infromacja jest prawdziwa, to należałoby zwołać zebranie i zarząd rozwiązać, tudzież tylko jednego członka, skoro działa na naszą szkodę. Rozumiem, że zarząd może za nas podejmować decyzje, ale czy była to decyzja jednoosobowa? Chyba nie po to wybraliśmy 4 osoby, by jedna rządziła sobie jak jej się podoba.

 

#12 2013-11-15 08:56:44

gerbera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Zaraz, zaraz!!!!!!!! Jak to jest? Jak MDC wybrało samodzielnie bez porozumienia z członkami wspólnoty nowego administratora to p. Ewelina pierwsza się wykrzyczała że tak nie można, a teraz można?
To właśnie p. Ewelina zarzucała Kormoranowi jakieś niejasne sprawy , a teraz już się jej Kormoran podoba? he, he,he.
Ale mi tu brzydko pachnie.
Jeśli ktoś jest pewny tej informacji to niech się podpisze. Jakie znaczenie miało te pisemko? Informacyjne czy robiące zamieszanie?

Ostatnio edytowany przez gerbera (2013-11-15 09:56:14)

Offline

 

#13 2013-11-15 21:04:11

papiml

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

Te pisemko to prawda, było wyraźnie napisane, że to Pani Ewelina zrobiła nas w bambuko ! Czyli sama podpisała umowę mimo, iż było wiele sprzeciwów wobec wybrania kormorana, umowa jest z m-c wypowiedzeniem. Ja jestem pewna tej informacji. Przecież ufamy zarządowi haha śmiech na sali !!!
A pisemko miało znaczenie ostrzegawcze co ta Pani może jeszcze sobie bez naszej wiedzy z naszymi interesami robić ! A zebranie jest jak najbardziej na miejscu, chyba trzeba młotkiem wbić jej do głowy, że czego nie akceptujemy, bo nasze głosy-krzyki na ostatnim zebraniu nie pomogły.

Ostatnio edytowany przez papiml (2013-11-15 21:07:52)

Offline

 

#14 2013-11-15 23:02:04

gerbera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

No ale co to daje takie pisemko anonimowe. Należy się pilnie zebrać i tej pani powiedzieć że niech spada!!!!!!!!!!!

Offline

 

#15 2013-11-16 09:14:38

papiml

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Wybór nowego administratora i zarządu.

No właśnie dało bo się Pani odzywa haha, a tak na poważnie to jak ktoś podpisze się imieniem i nazwiskiem to co to da ? Chyba logiczne, że to jeden z naszych współlokatorów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprawo pozycjonowanie