Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-12-16 07:59:39

szkunia55

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-30
Posty: 5
Punktów :   

chodnik i bramka

Witam
Chciałbym się dowiedzieć gdzie i czy wogóle jest możliwość złożenia wniosku o bramkę przy bloku nr 17, oraz chodnik, który łączyłby naszą ulicę z ul, Kanta itd w kiedunku sklepu Rast. W obecnej sytuacji, aby dojść np do tego sklepu trzeba obkrążyć osiedle i iść główną ulicą. Kilka lat temu ten chodnik był, widać nawet, że kończy się teraz równo z ogrodzeniem naszych bloków, tuż przy bloku nr 17. Czy jesteście Państwo zainteresowani takim chodnikiem oraz bramką, dzięki której nie trzeba będzie mijać wszystkich naszych bloków, aby iść w kierunku ul. Kanta?

Offline

 

#2 2013-12-16 08:06:40

lenka

Gość

Re: chodnik i bramka

Chodnik jak najbardziej, faktycznie jest uciążliwe okrążanie całego osiedla, ale bramkę może pomińmy. Wiem, że dla nas mieszkańców byłoby to wygodne, ale z kolei będziemy mieli pod oknami kolejny "szlak tranzytowy". Już i tak wiele osób robi sobie skróty przez nasze "osiedle". Myślę, że o chodnik to albo do miasta należałoby wystąpić, albo do Spółdzielni Jaroty. Nie wiem, kto ma własność do tego terenu.

 

#3 2013-12-16 13:31:08

papiml

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: chodnik i bramka

Co do chodnika to przecież jakiś czas temu było można pisać z pomysłami do budżetu obywatelskiego !  Teraz to chyba już nic nie da się zrobić.
Ps.nie ma porządnego szlabanu a co dopiero bramka

Ostatnio edytowany przez papiml (2013-12-16 13:32:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plklej lakma almas tower hotel Wałcz