Nazwa forum

Opis forum


#1 2015-04-19 00:12:31

sasiad

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-22
Posty: 1
Punktów :   

Pomieszczenie hobby, stół do ping-ponga

Witam,

         Mam pytanie odnośnie posiadaczy/posiadacza stołu do ping-ponga w pomieszczeniu hobby. Nie wiem czy to jest własność jednej osoby, czy była jakaś "składka" sąsiedzka, ale chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość dostępu do niego, bo pograłbym sobie raz na jakiś czas. Jeżeli była jakaś zrzutka to bez problemu mogę się dołożyć, bo kupno nowego to spory wydatek dla jednej osoby(chyba że jest ktoś chętny na drugi?). Jeżeli jest taka możliwość to proszę o kontakt w poscie albo na priv(ew. email borysvc15@op.pl).

         Druga sprawa: myślę, że na kolejnym spotkaniu można byłoby spróbować przeznaczyć część funduszy naszej wspólnoty(tu pytanie do zarządy czy jest taka możliwość i czy mamy jakieś nadwyżki?) i kupić coś dostępnego dla wszystkich do naszego pomieszczenia hobby. Uważam, że po tych kilku latach należaloby coś z tym zrobić skoro mamy taką możliwość. Kłótnie co tam ma powstać, moim zdaniem są bez sensu ponieważ pomieszczenie hobby to pomieszczenie hobby, nie jakiś składzik rupieci albo pralnia!!! Można byłoby kupić np. taki stół do ping-ponga, piłkarzyki, darta, czy jakiś sprzęt do ćwiczeń a koszt wcale nie jest jakiś kosmiczny. Większość z nas mogłaby z tego skorzystać i raz na jakiś czas urozmaicić sobie popołudnie. Co Wy na to?

Ostatnio edytowany przez sasiad (2015-04-19 00:21:46)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl