Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-12-19 14:20:39

mroziakowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Wentylacja !

Witam, drodzy sąsiedzi, pracuję właśnie nad reklamacją dot. wentylacji, może ma ktoś jakieś ciekawe i włote rady, co napisać, czym postraszyć itd, bo jestem już poważnie wk*** tą sytuacją i zamierzam pojechac na ostro!

Offline

 

#2 2013-12-29 12:34:15

szkunia55

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wentylacja !

Witam chciałem się dowiedzieć jakie ma Pani uwagi co do tej wentylacji, ja również jestem w trakcie zgłaszania reklamacji, ale za bardzo nie wiem jak mam to ując. Będę wdzięczny za odpowiedz.

Offline

 

#3 2014-01-16 19:37:49

blazej

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wentylacja !

i co udało się Państwu zgłosić reklamację?? Z jakim rezultatem?

Offline

 

#4 2014-01-25 17:44:02

Łukasz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wentylacja !

Witam, po moim zgłoszeniu problemów z wentylacją, odwiedził mnie Pan Grzegorz z Kormorana. Przeprowadziliśmy pomiary przepływu powietrza z których wynika, że wszystko funkcjonuje zgodnie z normami. Jeżeli doprowadzę do mieszkania odpowiednią ilość powietrza z zewnątrz, to kominy wyciągają a nie wdmuchują do środka powietrze. Niestety, żeby tak się działo muszę mieć rozszczelnione któreś z okien. Przy dzisiejszej pogodzie jest to niemożliwe więc sytuacja jest patowa. Niestety nasze mieszkania są tak szczelne, że jeśli nie doprowadzimy do nich odpowiedniej ilości powietrza i nie zapewnimy odpowiedniego poziomu wilgoci w mieszkaniu (ok.55%), to będziemy mieć problemy z grzybem na ścianach itp. Proponowane rozwiązania to: zamontowanie specjalnej kratki, która reguluje moc przepływu powietrza, wycięcie uszczelek w drzwiach wejściowych co 20 cm, otwieranie drzwi w pomieszczeniu, w którym wwiewane jest powietrze (u nas łazienka). Oczywiście w każdym mieszkaniu może to wyglądać inaczej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl