Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-10-29 19:54:15

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 21
Punktów :   

Zebranie

Kwiatek napisał, że planowane jest zebranie. Może jakieś szczegóły? Jakie zebranie, w jakiej sprawie, gdzie, kiedy?

Offline

 

#2 2012-10-29 20:00:51

papiml

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Zebranie

chyba wiszą kartki na klatce

Offline

 

#3 2012-10-29 20:13:14

osmir

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zebranie

Na zebraniu trzeba poruszyc problem związany z pilotami do bramy. Dostaliśmy jeden pilot a żeby dostać dwa trzeba podjąć uchwałę. Może niech Państwo napisza jakie problemy chcieliby poruszyć.

Offline

 

#4 2012-10-29 20:33:24

Bokser

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Zebranie

ja chce zobaczyc sie z panem grzesiemi tym co ostatnio na zebraniu strzelil focha narazie trzeba rozwiazac problem wody bo to mnie ciagle nurtuje

Offline

 

#5 2012-10-29 23:45:58

kwiatek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zebranie

zebranie jest między innymi organizowane, po to aby podjąć uchwałę związaną z pilotami do szlabanu, ustalić wspólnie co może znajdować się w pomieszczeniu hobby oraz bieżącymi problemami typu woda. trzeba również poruszyć temat kartki, która wisiała na klatkach przez weekend. Osoba, która tak "dobrze" radzi aby nie płacić za rachunek dla MDC powinna się pod nią podpisać, a widać nie miała odwagi, a raczej nie chciała brać odpowiedzialności za to co na niej było. Skoro jesteśmy okradani, to niech to udowodni a nie ukradkiem wypisuje takie rzeczy. Bokser - przykro mi, ale p. Grzesiu nie został zaproszony, a nawet nie jest poinformowany o zebraniu. Ono jest dla nas, abyśmy przede wszystkim my jako mieszkańcy się dogadali bo jak na razie jest tylko jeden wielki chaos. a szczerze mówiąc byłabym za tym aby zmienić naszego administratora,  nie wiem czy jest to możliwe, ale chociażby dlatego nie powinno go być. tym bardziej, że zebranie nie organizuje administrator ani MDC, tylko mieszkańcy. dlatego prosiłabym o zastanowienie się nad tym co jest dla nas ważne, abyśmy mogli wspólnie poruszyć ten temat i postarać się jakoś go rozwiązać.

Offline

 

#6 2012-10-30 13:09:24

edward

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zebranie

W pierwszej klatce nie ma już informacji o forum, ktoś "życzliwy" zdjął.
Odnośnie Informacji z weekendu i odzewu, jak zrobic odzew,skoro nie wiadomo do kogo , kto napisał info.
A w poniedziałek rano teżktoś "życzliwy" zrywa kartkę.
Tak czy siak, nie możemy się kłucic, tylko walczyc o swoje pieniądze.
poruszyc na zebraniu naszą drogą wode i odwołanie pana Grzesia.

Offline

 

#7 2012-10-31 20:30:45

kolo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zebranie

Drodzy sąsiedzi. Dlaczego otwieracie drzwi dla obcych osób. Właśnie przed chwilą miałem dwie wizyty osób natarczywie dobijajace sie do mieszkania. Jakis dziwny kominiarz który rozdawał kalendarze oczywiście za kaskę i jakies małolaty .   Jak otwieracie to przyjmujcie ich sami , ja sobie nie życzę o tej porze obcych ludzi. !!!!!!!!!!!

Offline

 

#8 2012-11-01 09:06:09

gerbera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zebranie

Słuszna uwaga jeśli chodzi o zawieszanie anonimowych kartek. Dlatego jest założone forum abyśmy mogli się między mieszkańcami poroumiewać. Jest tylko jedno ale. W naszym bloku nie wszyscy używają internetu i dlatego do tych osób należy docierać innym sposobem. Myślę że z jednym ze sposobów jest wybranie przedstawiciela mieszkańców który będzie mógł  nas reprezentować i podpisywać się w imieniu mieszkańców na zawieszanych informacjach.
Był jeden incydent o którym się dowiedziałam poprzez wizytę policjanta w moim mieszkaniu. Ktoś niepoważny zawiesił kartkę z informacją o zgłaszaniu usterek do biura sprzedaży. A co najgorsze podpisał się imieniem i nazwiskiem  oraz telefonem do Pani. Małgosi. To nie w porządku. Tak nie powinno być. Jeśli masz jakieś uwagi to należy o nich mówić ale nie anonimowo. Jestem równiez mieszkanką tego bloku i również mam wiele problemów ale nigdy nie robię tego anonimowo.

Offline

 

#9 2012-11-04 12:56:13

Julinho

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zebranie

Zebranie w poniedziałek o której godzinie? Kartka na drzwiach wejściowych jak zwykle zniknęła.

Offline

 

#10 2012-11-04 13:11:11

niedział

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zebranie

Julinho napisał:

Zebranie w poniedziałek o której godzinie? Kartka na drzwiach wejściowych jak zwykle zniknęła.

o ile mnie pamięć nie myli to o 18:00 w pomieszczeniu hobby w drugiej klatce

Offline

 

#11 2012-11-04 13:17:47

papiml

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Zebranie

tak dokładnie o 18 i miejsce zgodne z powyższym wpisem

Offline

 

#12 2012-11-04 16:49:32

kolo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zebranie

Ktoś kto mieszka w I klatce niech sprawdzi czy wisi kartka z informacją o zebraniu. Bo informacja o forum już znikneła zarówno w I jak i II klatce. Czy komuś to przeszkadza?

Offline

 

#13 2012-11-04 18:08:17

papiml

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Zebranie

Co za typy wrzucają śmieci do kosza przed klatką ! Masakra i jak tu cokolwiek planować w pomieszczeniu hobby? Mieszkając na parterze nie fajnie będzie mi oglądać ten syf !

Offline

 

#14 2012-11-04 19:10:23

edward

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zebranie

w I klatce braki informacyjne, o forum i o zebraniu. Po zebraniu tylko rogi kartki zostały.

Offline

 

#15 2012-11-04 21:16:27

gerbera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zebranie

Bokser napisał:

ja chce zobaczyc sie z panem grzesiemi tym co ostatnio na zebraniu strzelil focha narazie trzeba rozwiazac problem wody bo to mnie ciagle nurtuje

Szczerze mówiąc było zbyt ostro powiedziane więc ja się nie dziwię że pewna osoba która strzeliła focha(jak to określileś) osoba tak zareagowała. Bądźmy bardziej kulturalni nie wolno nikogo obrażać .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plklej lakma almas tower hotel Wałcz